Strona główna O firmie

Firma powstała w 1974 roku. Początkowo profil działalności obejmował produkcje z drewna, okien i drzwi. W 1989 roku zakład podjął produkcję drewnianych uchwytów meblowych. Podążając za potrzebami rynku i rozwojem technologicznym, ponownie zainwestował w nowy park maszynowy i rozszerzył działalność umożliwiającą produkcję listew. W chwili obecnej As Profil zatrudnia ponad 50 osób i dysponuje 7 tys. m2 powierzchni produkcyjnej. Dzięki płynnemu rozwojowi firma oferuje szeroką gamę produktów, od standardowych, prostych listew, do elementów meblowych gotowych do montażu.

Nowoczesność

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym renomowanych firm, takich jak: Holzma, Weinig, Barberan i innych. Dobry i najnowocześniejszy park maszynowy pozwala na produkcję wyrobów na najwyższym poziomie. Należy również wspomnieć o inwestycjach związanych z ogólnym rozwojem firmy, które decydująco wpłynęły na sprawność jej działania i wysoką jakość obsługi klienta. As Profil posiada komputerowy system zarządzania produkcji i zasobami magazynowymi.

 

Wszechstronne możliwości

Wszechstronność firmy, podnoszenie możliwości produkcyjnych oraz obserwacja trendów światowych umożliwia firmie wdrażanie do produkcji nowych, ciekawych projektów. W produkcji ukazała się nowa gama listew o wzornictwie klasycznym, jak i nowoczesnym. Na uwagę zasługują listwy patynowane, wykonane w najnowszej technologii.

 

Język/язык

polski